Atlantic Sports

Atlantic Sports to siłownia, squash i fitness. Część sportowa klubu Atlantic zajmuje 2 piętra budynku na które składają się 3 sale fitness, obszerna i nowoczesna siłownia wyposażona w sprzęt Technogym, sala personalna, 4 certyfikowane korty do squasha marki McWill oraz szatnie z saunami i strefami relaksu. Całość dostępna jest przez 24 godziny na dobę 365 dni w roku.

Wszystkie zajęcia sportowe prowadzone są przez doświadczoną i jedną z najlepszych w Krakowie kadrę instruktorską a na recepcji klubu można spodziewać się obsługi na najwyższym poziomie na którą składają się doradztwo w wyborze zajęć czy usługa naciągania rakiet. Dodatkowo posiadamy niezbędny sprzęt na zajęcia fitness jak i do gry w squasha który można w każdej chwili wypożyczyć, a nasza oferta gastronomiczna obejmuje takie suplementy diety jak białka, napoje izotoniczne, wyciskane soki z owoców czy całą paletę różnego rodzaju wód mineralnych.

Dla osób ceniących prywatność oferujemy szafki VIP w których istnieje możliwość przechowywania sprzętu, oraz swoich prywatnych rzeczy a po wcześniejszej rezerwacji takie osoby mogą skorzystać z usług prywatnego trenera.

Atlantic Sports to miejsce stworzone dla Ciebie

Sprawdź nas !

WWW.ATLANTICSPORTS.PL